Info ja juhend

KUNAS?

19-20 juuli

KUS?

Tihemetsa Lauri Krossirada

Võistlusklassid

Võistlusklassid

MMM põhiklass ehk Mehed OPEN: Saavad võistelda ainult need sõitjad, kes ei ole 3 aasta jooksul osa võtnud mitte ühestki (kaasaarvatud hobikrossiliiga www.ehkk.ee) motokrossi võistlusest.

Võidusõitjad jagatakse treeningaegade põhjal kolme gruppi: TUUSAD, TÄHED, ÄGEDAD.

KÄRNATAJAD – Siin klassis võivad võistelda kõik sõitjad, kes kuuluvad EMFi MX Liiga sarja MX Open D ja E-klassi nimekirja seisuga 01.juuli 2024. Enduro Uustulnukad, Algajad.

MX Pro A/B/C Võistlusklass, kus saavad sõitja kõik sõitjad, kes kuuluvad EMFi MX Liiga sarja MX Open A, B ja C nimekirja seisuga 01. juuli 2024.

50cc PW: Saavad võistelda sõitjad vanuses kuni 7 aastakäik, kellel ei ole litsentsi. Stardinumbrid väljastab korraldaja. Siia klassi ootavad korraldajad selliseid sõitjaid, kes ei ole osavõtnud veel mitte ühestki võistlusest.

Naised OPEN Siia masinaklassi on oodatud nii litsentsiga kui litsentsita naised.

ENDURO MMM Saavad võistelda ainult need sõitjad, kes ei ole 3 aasta jooksul osa võtnud mitte ühestki (kaasaarvatud hobikrossiliiga www.ehkk.ee) motokrossi võistlusest.

ENDUURO HOBI Siin klassis saavad võistelda kõik sõitjad, kes on osalenud võistlustel E-B / E-C

ENDUURO PRO Siin klassis saavad võistelda kõik sõitjad, kes on osalenud võistlustel E1 / E2 / E3 / E-40+/ E-Jun /MX1 / MX2 / Veteran 40+ klassides.

ENDURO ADVENTURE alates 130+ kg tsiklid, lc4 jne.

Lisaks valitakse kõikide masinaklasside võidusõitjate seast välja parim kostüüm.

Osalevad kõik, kellel on kaasaegsete sõiduriiete asemel kostüüm või endisaegsed sõiduriided, millele lisab boonust õhkjahutusega sõiduriist.

Parim kostüüm valitakse žürii ja publiku koostöös terve võistluspäeva vältel.

Rajainfo

TIHEMETSA LAURI KROSSIRADA

Tihemetsa motokrossi raja ajalugu ulatub aastasse 1974.

Tegemist on pika traditsiooniga krossirajaga, millest on tänaseks saanud üks enim hinnatud rada Eestis, kus sõidetakse iga aasta Eesti Meistri tiitli punktide peale võidu.

NB! Tsikliga sõitmine boksis ja väljaspool boksi pealtvaatajate alal on RANGELT keelatud. Sõita võib rajal või proovirajal.

Info raja kasutuskorra kohta: https://www.facebook.com/Tihemetsamoto

Täpsem info: Väino Lensmet, +3725046062

Tihemetsa Lauri Krossirada

Registreerimisinfo

REGISTREERIMISINFO

Mehed Open e. MMM: eelregistreerunutele 70€  (sisaldab 15€ kindlustust) 50 cc PW: 15€ Särtsukad: 15€ Kärnatajad : 50€ MX Pro A/B/C: 50€ Naised: 50€ Enduuro: 50€ MMM Enduuro: 65€ Reedene enduro + laupäevane kross võistlustasu -20%. NB! Kõik, kes ei ole ennast eelregistreerinud, peavad tasuma kohapeal osavõtutasu +25€.

Stardinumbrid väljastab ja trükib korraldaja. Võistlejate lõplik nimekiri ja stardinumbrid avalikustatakse hiljemalt XX veebilehel motofestival.ee. Kellel on soovi sõita oma stardinumbriga, siis numbri hind on 200€! Oma numbri eest tuleb tasuda numbrimaks MTÜ Redmoto arveldusarvele LHV EE527700771006061437, selgitusse märkida sõitja nimi ja number. Stardinumbreid ei ole võistluspäeval võimalik muuta. 

Tehniline kontroll – võistleja peab esitama tehnilisele kontrollile kontrollimiseks mootorratta, millel on numbrid paigutatud kõigile kolmele numbrialusele, numbrilaua taust on soovitavalt valge ja number must. 

Lisaks mootorrattale tuleb kontrollimiseks esitada ka kiiver. Ülejäänud varustusest on kohustuslikud: krossisaapad, rinnakaitsmed ja põlvekaitsmed. Nende kasutamist kontrollitakse stardiboksis!

Peakorraldaja: Kristjan Lember (+372 5648 4948)

Korraldaja klubi: Redmoto (info@redmoto.ee)

Ajakava

AJAKAVA

Reede

16.00 – 20.00 Registreerimine avatud

17.45 – Võistlejate koosolek

18.00 – 19.00 Enduro 1h sõit

20.00 – 21.00 Motomitmevõistlused (riietumine, limbo, last man standing, rattavahetus)

21.00 Autasustamine ja häng

24.00 Öörahu

 

Laupäev

07.00-11.00 Registreerimine + tehniline kontroll

08.00 – 08.15 – Kärnatajad E

08.20 – 08.35 -Kärnatajad D

08.40 – 08.55 – Naised

09.00 – 09.15 – MX Pro A/B/C

09.20 – 09.35 – MMM 1. grupp treening

09.40 – 09.55 – MMM 2. grupp treening

10.00 – 10.15 – MMM 3. grupp treening

10.30 Võistlejate koosolek

10.40 – Kärnatajad D 1. start 12 min + 2

11.05 – Kärnatajad E 1. start 10 min + 2

11.20 – Naised 1. start 10 min + 2

11.40 – MX Pro A/B/C 15 min + 2

12.05 – MMM 1. kvali sõit 5 min + 2 ringi

12.20 – MMM 2. kvali sõit 5 min + 2 ringi

12.35 – MMM 3. kvali sõit 5 min + 2 ringi

Paus 30 min, Laste autasustamine

13.00 Kärnatajad D 2. start 12 min + 2

13.30 Kärnatajad E 2. start 10 min + 2

13.45 MMM 1.grupi 1. start sõit 8 min + 2 ringi

14.00 MMM 2. grupi 1. start sõit 8 min + 2 ringi

14.15. MMM 3. grupi 1. start sõit 8 min + 2 ringi

14.30 Naised 2. start 10 min + 2

14.50 MX Pro A/B/C 2. start 3 x 2 ringi

15.10 MMM 1.grupi 2. start sõit 8 min + 2 ringi

15.35 MMM 2. grupi 2. start sõit 8 min + 2 ringi

15.50 MMM 3. grupi 2. start sõit 8 min + 2 ringi

16.05 Rahvuste kross – 1x MMM + 1x ABC + 1x Naine/DE – 10 min + 2 ringi. Sõitma peab kolmekesi

16.30 Autasustamine

 

Lapsed

10.00 – 50cc mini /PW treening

10.10 2. aastased 1. start 2 ringi

10.20 3. aastased 1. start 2 ringi

10.30 4. aastased 1. start 2 ringi

10.40 5. aastased 1. start 2 ringi

10.50. 6-7 aastased 1. start 2 ringi

11.00 50cc mini / PW 1. start 8 min + 2 ringi

11.15 2. aastased 2. start 2 ringi

11.25 3. aastased 2. start 2 ringi

11.35 4. aastased 2. start 2 ringi

11.45 5. aastased 2. start 2 ringi

11.55. 6-7 aastased 2. start 2 ringi

12.05 50cc mini /PW 2. start

JÄLGI MEID KA INSTAGRAMIS @mehaanikutemm

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.